Work time (1.0.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre
