Work time (1.0.2) - en to si translation catalogue (34 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
