Work time (1.0.2) - en to sk translation catalogue (81 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Normal
sk: Normálny

en: Month
sk: Mesiac

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Empty
sk: Prázdne

en: Apply
sk: Použiť

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Rate
sk: Sadzba

en: Miles
sk: míle

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Started
sk: Začaté

en: Entity type
sk: Typ entity

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Play
sk: Prehrať

en: Total price
sk: Celková cena

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Total time
sk: Celkový čas

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Asc
sk: Vzostupne

en: History limit
sk: Historický limit
