Work time (1.0.2) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: sort by @s
sr: поређај по @s

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Total price
sr: Укупна цена
