Work time (1.0.2) - en to ug translation catalogue (43 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Rate
ug: باھا

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
