Work time (1.0.3) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Day
az: Gün

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Empty
az: Boş

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Choose a file
az: Faylı seç

en: Wrapper class
az: Sarğı sinfi

en: Reference type
az: İstinad növü
