Work time (1.0.3) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Hourly
bg: На всеки час

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Year
bg: Година

en: Filter
bg: Филтър

en: Month
bg: Месец

en: Price
bg: Цена

en: Day
bg: Ден

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authored on
bg: Написано на

en: Empty
bg: Празно

en: Apply
bg: Търси

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: Started
bg: Начало

en: Total price
bg: Обща цена

en: Choose a file
bg: Избери файл
