Work time (1.0.3) - en to cs translation catalogue (73 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Year
cs: Rok

en: Filter
cs: Filtr

en: Normal
cs: Normální

en: Month
cs: Měsíc

en: Price
cs: Cena

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Close
cs: Zavřít

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Empty
cs: Prázdný

en: Apply
cs: Použít

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Started
cs: Zahájeno

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Overtime
cs: Po splatnosti

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Total price
cs: Celková cena

en: - All -
cs: - Vše -

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: Reference type
cs: Typ reference
