Work time (1.0.3) - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Year
eo: Jaro

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Apply
eo: Apliku

en: Rate
eo: Noto

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -
