Work time (1.0.3) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Hourly
eu: Orduero

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Year
eu: Urtea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Close
eu: Itxi

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Empty
eu: Hutsik

en: Apply
eu: Ezarri

en: Rate
eu: Balorazioa

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Started
eu: Hasita

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: - All -
eu: - Dena -

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
