Work time (1.0.3) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: submit
gl: enviar

en: Year
gl: Ano

en: Filter
gl: Filtro

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: Configuration
gl: Configuración

en: Close
gl: Pechar

en: Task
gl: Tarefa

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Authored on
gl: Creado en

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Empty
gl: Valeiro

en: Apply
gl: Aplicar

en: Rate
gl: Valoración

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Total price
gl: Prezo total

en: - All -
gl: - Todo -

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Group by
gl: Agrupar por

en: Attendance
gl: Estado

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo

en: Belize Dollar
gl: Dólar de Belice

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
