Work time (1.0.3) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
