Work time (1.0.3) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
