Work time (1.0.3) - en to nn translation catalogue (49 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Year
nn: År

en: Filter
nn: Filtrer

en: Month
nn: Månad

en: Price
nn: Pris

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Mon
nn: mån

en: Tue
nn: tys

en: Wed
nn: ons

en: Thu
nn: tor

en: Sat
nn: laur

en: Sun
nn: sun

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Close
nn: Lukk

en: Authored on
nn: Skrive

en: Empty
nn: Tom

en: Apply
nn: Bruk

en: sort by @s
nn: sorter etter @s

en: - All -
nn: - Alle -
