Work time (1.0.3) - en to th translation catalogue (49 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Price
th: ราคา

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Close
th: ปิด

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
