Work time (1.0.2) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Normal
be: Нармальны

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Mon
be: пан

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Thu
be: чцв

en: Sat
be: суб

en: Sun
be: нядзеля

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Empty
be: Пусты

en: Apply
be: Ужыць

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Choose a file
be: Выберыце файл
