Workbench (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: All
sv: Alla

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: All recent content
sv: Allt nytt innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Get the actual content from a content revision.
sv: Erhåll det nuvarande innehållet från en versions innehåll.

en: Edit my profile
sv: Redigera min profil
