Workbench Access (2.0.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Menu
sl: Meni

en: All
sl: Vsi

en: Roles
sl: Vloge

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Field name
sl: Ime polja

en: Users
sl: Uporabniki

en: Menus
sl: Meniji

en: About
sl: O modulu
