Workbench Access (8.x-1.0-alpha8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
