Workbench Access (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە
