Workbench approver (1.0.0) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Required
ro: Necesar

en: Default
ro: Implicit

en: Notes
ro: Note

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Embed
ro: Încorporat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Asc
ro: Ascendent

en: The moderation state of the referenced content.
ro: Starea de moderare a conținutului menționat.

en: Content entity type ID
ro: ID-ul tipului entității de conținut

en: The ID of the content entity type this moderation state is for.
ro: ID-ul tipului entității de conținut pentru care această stare de moderare este.

en: Content entity ID
ro: ID-ul entității de conținut

en: The ID of the content entity this moderation state is for.
ro: ID-ul entității de conținut pentru care este această stare de moderare.

en: Content entity revision ID
ro: ID-ul reviziei entității de tip conținut

en: The revision ID of the content entity this moderation state is for.
ro: ID-ul reviziei entității de conținut pentru care este această stare de moderare.

en: Content moderation state
ro: Statusul moderării conținutului

en: The workflow the moderation state is in.
ro: Fluxul de lucru în care este starea de moderare.
