Workbench Approver (1.0.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Required
be: Абавязкова

en: Default
be: Прадвызначана

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Apply
be: Ужыць
