Workbench Approver (1.0.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Required
bs: Obavezno

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni
