Workbench Approver (1.0.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
