Workbench Approver (1.0.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
