Workbench Approver (1.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
