Workbench Approver (1.0.1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Required
fa: اجباری

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Approval status
fa: وضعیت تایید

en: User name
fa: نام کاربری

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Outdated
fa: قدیمی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Workbench
fa: میزکار

en: Content revision
fa: بازنویسی محتوا
