Workbench Email (2.0.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Template
sk: Šablóna

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Reply to
sk: Odpovedať na
