Workbench Email (2.2.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Roles
ar: الأدوار

en: Fields
ar: الحقول

en: Role
ar: الدور

en: Provider
ar: المزود

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Transition
ar: الترجمة

en: Templates
ar: القوالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Restrict to the selected roles
ar: مخصص لأدوار معينة

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
