Workbench Email (2.2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Roles
fil: Mga papel
