Workbench Email (2.2.2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: Recipients
ru: Получатели

en: Roles
ru: Роли

en: Fields
ru: Поля

en: Role
ru: Роль

en: Provider
ru: Поставщик

en: Template
ru: Шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Transition
ru: Переход

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Restrict to the selected roles
ru: Ограничить для выбранных ролей

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Reply to
ru: Ответить
