Workbench Email (2.3.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Fields
el: Πεδία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Role
el: Ρόλος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
