Workbench Email (2.3.3) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Fields
hu: Mezők

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Role
hu: Szerepkör

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Template
hu: Sablon

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Transition
hu: Átmenet

en: Templates
hu: Sablonok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Email Template
hu: Email sablon

en: Restrict to the selected roles
hu: Korlátozás a kiválasztott szerepkörökre

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Reply to
hu: Válasz

en: Email field
hu: E-mail mező

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
