Workbench Email (3.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Recipients
he: נמענים

en: Roles
he: תפקידים

en: Fields
he: שדות

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Role
he: תפקיד

en: Provider
he: ספק

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Bundle
he: חבילה

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: Dependencies
he: תלויות

en: Workbench
he: שולחן עבודה
