Workbench Email (3.0.3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Field
cy: Maes

en: Format
cy: Fformat

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Role
cy: Swyddogaeth
