Workbench Email (3.0.4) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Field
nl: Veld

en: Format
nl: Opmaak

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Role
nl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Transition
nl: Overgang

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Roles with access
nl: Rollen met toegang

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: Email field
nl: E-mailveld

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).
