Workbench Email (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Roles
ur: رولز

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Dependencies
ur: احتیاجات
