Workbench Moderation (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (103 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Archive
hu: Archiválás

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Log message
hu: Üzenet

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Moderate
hu: Moderálás

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Draft
hu: Vázlat

en: Is published
hu: Közzé van-e téve

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Archived
hu: Archivált

en: Latest version
hu: Legutolsó változat

en: From state
hu: Kezdeti állapot

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: Default moderation state
hu: Alapértelmezett moderációs állapot

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: View any unpublished content
hu: Bármely rejtett tartalom megtekintése

en: Moderation states
hu: Moderációs állapotok

en: Transition from
hu: Átmenet ebből

en: Transition to
hu: Átmenet ebbe

en: To state
hu: Végső állapot

en: Provides basic moderation for content
hu: Alapvető tartalommoderálás biztosítása

en: Provides moderation states for content
hu: Moderációs állapotokat biztosít a tartalmakhoz.

en: Add Moderation state
hu: Moderációs állapot hozzáadása

en: Add Moderation state transition
hu: Moderációs állapotátmenet hozzáadása

en: Moderation state transitions
hu: Moderációs állapotátmenetek

en: Configure states and transitions for entities.
hu: Entitások állapotainak és átmeneteinek beállítása

en: Administer moderation states.
hu: Moderációs állapotok kezelése.

en: Administer moderation states transitions.
hu: Moderációs állapotátmenetek kezelése.

en: Administer moderation states
hu: Moderációs állapotok kezelése

en: Administer  workbench moderation state transitions
hu: Szerkesztőségi moderálás állapotváltozásainak adminisztrációja

en: Edit Moderation state
hu: Moderációs állapot szerkesztése

en: Delete Moderation state
hu: Moderációs állapot törlése

en: Edit Moderation state transition
hu: Moderációs állapotátmenet szerkesztése

en: Delete Moderation state transition
hu: Moderációs állapotátmenet törlése

en: Moderation state config
hu: Moderációs állapotok beállítása

en: Is default revision
hu: Alapértelmezett változat-e?

en: Enable moderation states for this node type
hu: Moderációs állapotok engedélyezése ehhez a tartalomtípushoz

en: Moderation states enabled
hu: Moderációs állapotok engedélyezve

en: Moderation state for new content
hu: Új tartalmak moderációs állapota

en: Moderation state transition config
hu: Moderációs állapotátmenetek beállítása

en: The moderation state of this piece of content.
hu: Ennek az egy tartalomnak a moderációs állapota.

en: Manage moderation
hu: moderáció

en: Moderation control
hu: Moderáció kezelése

en: Status listing and form for the entitiy's moderation state.
hu: Entitás moderálási állapot listázása és űrlapja

en: Moderation state transition
hu: Moderációs állapotátmenet

en: Use the %transition_name transition
hu: %transition_name nevű átmenet használata

en: Move content from %from state to %to state.
hu: Tartalom áthelyezése %from állapotból %to állapotba

en: Revisions must be required when moderation is enabled.
hu: A moderáció engedélyezéséhez a változatkövetés bekapcsolása szükséges.

en: Revisions are required.
hu: A változatkezelés kötelező.

en: Enable moderation states.
hu: Moderációs állapotok engedélyezése.

en: Content of this type must transition through moderation states in order to be published.
hu: Az ilyen fajta tartalomnak keresztül kell mennie bizonyos moderációs állapotokon közzététel előtt.

en: After disabling moderation, any existing forward drafts will be accessible via the "Revisions" tab.
hu: A moderáció letiltását követően minden létező piszkozat a „Változatok” fülön lesz elérhetőek.

en: Select the moderation state for new content
hu: Mi legyen az új tartalmak moderációs állapota létrehozáskor.

en: The default moderation state must be one of the allowed states.
hu: Az alapértelmezett moderációs állapotot az engedélyezettek közül kell kiválasztani.

en: The moderation state has been updated.
hu: A moderációs állapot frissítve.

en: Moderation state %label deleted.
hu: %label moderációs állapot törölve lett.

en: Label for the Moderation state.
hu: A moderációs állapot címkéje.

en: When content reaches this state it should be published.
hu: Tartalom közzététele, amikor eléri ezt az állapotot.

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: When content reaches this state it should be made the default revision; this is implied for published states.
hu: Tartalom alapértelmezett változatra visszaállítása, amikor eléri ezt a (közzétett) állapotot.

en: Created the %label Moderation state.
hu: %label moderációs állapot létrejött.

en: Saved the %label Moderation state.
hu: %label moderációs állapot elmentve.

en: Moderation transition %label deleted.
hu: %label moderációs átmenet törölve lett.

en: Label for the Moderation state transition.
hu: A moderációs állapotátmenet címkéje.

en: Created the %label Moderation state transition.
hu: %label moderálási állapotátmenet létrejött.

en: Saved the %label Moderation state transition.
hu: %label moderálási állapotátmenet elmentve.

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
hu: Érvényes moderálási állapot

en: This permission is necessary for any users that may moderate content.
hu: Minden, tartalmakat moderáló felhasználónak szüksége van erre a jogosultságra.

en: Create and edit moderation states.
hu: Moderációs állapotok létrehozása és szerkesztése.

en: Create and edit workbench moderation state transitions.
hu: Szerkesztőségi moderálás állapotváltozásainak létrehozása és szerkesztése

en: Enable moderation states for this block content type
hu: Moderációs állapotok engedélyezése ehhez a blokktartalom-típushoz

en: Moderation state for new block content
hu: Új blokktartalmak moderációs állapota

en: Orders the transitions in moderation forms and the administrative listing. Heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hu: Az átmenetek rendezése a moderációs űrlapokon és adminisztrációs listázásukkor. A nehezebb elemek lesüllyednek, míg a könnyebbek feljebb kerülnek.

en: Save and @transition
hu: Mentés és @transition

en: Create New Draft
hu: Új piszkozat kezdése

en: Request Review
hu: Átnézés kérése

en: Keep in Review
hu: Megtartás átnézés alatt állóként

en: Save and @transition (this translation)
hu: Mentés és @transition (ez a fordítás)

en: Un-archive
hu: Archiválás visszavonása

en: Send Back to Draft
hu: Visszahelyezés vázlatba

en: View the latest version
hu: Legutolsó változat megtekintése

en: View the latest version of an entity. (Also requires "View any unpublished content" permission)
hu: Legutolsó változat megtekintése. (Szükség van hozzá a „Bármely rejtett tartalom megtekintése” jogosultságra is.)

en: Is Latest Revision
hu: Legutolsó változat-e?

en: Restrict the view to only revisions that are the latest revision of their entity.
hu: A nézet leszűkítése csak az entitások legutolsó változataira.

en: When saving an entity, only a destination state that has a transition is legal. That includes its current state. If you want to allow an entity to be saved without changing its state then you must define a transition from that state to itself. Note that all users will still need permission to use a defined transition.
hu: Entitás mentésénél csak olyan célállapot érvényes, amelynek van átmenete. Ez csak az aktuális állapotot tartalmazza. Egy entitás állapotváltozás nélkül történő elmentéséhez meg kell határozni egy, azon állapotból önmagába való átmenetet. Megjegyzés: a meghatározott átmenet használatához minden felhasználónak kell jogosultság.

en: Allowed moderation states (Unpublished)
hu: Engedélyezett moderációs állapotok (Rejtettek)

en: The allowed unpublished moderation states this content-type can be assigned.
hu: A jelen tartalomtípus rejtett elemei által felvenni engedélyezett moderációs állapotok.

en: Allowed moderation states (Published)
hu: Engedélyezett moderációs állapotok (Közzétettek)

en: The allowed published moderation states this content-type can be assigned.
hu: A jelen tartalomtípus közzétett elemei által felvenni engedélyezett moderációs állapotok.

en: One or more entities were skipped as they are under moderation and may not be directly published or unpublished.
hu: Egy vagy több entitás moderálás alatt áll, ezért nem lehet őket egyszerűen közzétenni vagy elrejteni, emiatt ki lettek hagyva.
