Workbench Moderation (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Archive
ar: الأرشيف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Moderate
ar: مراقبة

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Draft
ar: مسودة

en: Latest version
ar: النسخة الأخيرة

en: Revisions are required.
ar: المراجعات مطلوبة.
