Workbench Moderation (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Archive
be: Архіў

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Other
be: Іншыя

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Draft
be: Чарнавік

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: View any unpublished content
be: Пабачыць неапублікаване змесціва

en: Is default revision
be: Гэта прадвызначаная версія

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: Create New Draft
be: Стварыць новы чарнавік
