Workbench Moderation (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Other
eu: Bestea

en: Moderate
eu: Moderatu

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
