Workbench Moderation (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
