Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
