Workbench Moderation (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
