Workbench Moderation (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
