Workbench Moderation (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Publish
am: አትም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
