Workbench Moderation (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Archive
he: ארכיון

en: Published
he: מפורסם

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Draft
he: טיוטה

en: Is published
he: במצב מפורסם

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
