Workbench Moderation (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Moderate
sk: Moderovať

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Is published
sk: Je zverejnené

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: From state
sk: Prišlo zo stavu

en: New draft
sk: Nový koncept

en: Edit draft
sk: Upraviť

en: View any unpublished content
sk: Zobraziť akýkoľvek nezverejnený obsah

en: Save and @transition
sk: Uložiť a @transition

en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový koncept

en: Save and @transition (this translation)
sk: Uložiť a @transition (táto jazyková verzia)
