Workbench Moderation (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Archive
sr: Архива

en: ID
sr: ИД

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Draft
sr: Предлог

en: New draft
sr: Нови предлог

en: Edit draft
sr: Промени предлог

en: Create New Draft
sr: Направи нови предлог
