Workbench Moderation (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
